Студенти про курс "Базова комп`ютерна грамотність"

blog

Півроку тому в музеї стартували курси базової комп'ютерної грамотності для вікової категорії харків'ян 40 років плюс. За цей час до навчання залучили три потоки студентів, з деякими з них ми поговорили.

- Тетяно Миколаївно, яке у Вас залишилося враження від навчання?

- Я дуже задоволена і натхненна навчанням, тому що згадала забуте задоволення від процесу навчання, багато моментів були мені зовсім незнайомі, наприклад - Google Диск.

- На Вашу думку, як був організован курс, чи вас влаштовувала доступність подачі матеріалу?

-Прекрасно організований: підібран потрібний матеріал, наш викладач. Юлія Желтоног, була уважною до наших питань і надавала нові знання в потрібному для нас темпі, не поспішаючи і не дратуючись. Я зібрала цілу купу друкованого матеріалу, яким зараз користуюсь.

- Порадили Ви кому-небудь з друзів або знайомих пройти навчання базової комп'ютерної грамотності на наших курсах?

-Я порекомендувала курси 9 знайомим - двое з них вже навчаються, 2 чекають запрошення на тестування, інші роздумують. Дякую творців і викладачів курсів за можливості подальшого самостійного розвитку і перспективу працювати, використрвучи сучасні комп*ютерні технології. Більше не сумую, згадуючи про свій вік, чітко усвідомлюю, що у мене все попереду.

- Вікторе Володимировичу, що Вас спонукало пройти курс базової комп'ютерної грамотності у нас в музеї?

- Від знайомих дізнався, що відкрився музей комп'ютерів, де безкоштовно, що дуже важливо в наш час, можна усунути прогалини в знанні комп'ютера.

- Як проходив процес викладання, чи був зацікавлений викладач в тому, що б студент засвоював матеріал?

- Організація навчального процесу, методики викладання і подача нового матеріалу, на мій погляд, продумані до дрібниць. Величезне спасибі організаторам цих курсів і спонсорам. Окремо хочу відзначити незвичайних викладачів, які демонструють повагу до кожного учня, витримку і співучасть в проблемах кожного, хто вирішив освоїти комп'ютер, відповідали на всі питання, які б смішними вони не були. Бажаю, щоб курси тривали для інших.

- Ірина Олександрівна, з якого джерела Ви дізналися про курси нашого музею?

- На курси запропонувала піти подруга, її дочка з друзями - студентами була в музеї на екскурсії і поділилася яскравими враженнями.

- Ви вирішили навчитися базової комп'ютерної грамотності для себе, спілкування з друзями або з'явилася необхідність застосування знань за місцем роботи?

-У першу чергу, потрібно було для роботи. Я зараз швидко зможу зорієнтуватися у великому потоці інформації, раціонально (за допомогою Google календаря) розпланувати свій день, нам допомогли освоїти таблиці (excel), форматувати тексти і багато іншого. Дякую організаторам і викладачів за класний проект.

Діалог вийшов результативним, наші випускники активно застосовують знання, отримані на курсах базової комп'ютерної грамотності. Вони високо оцінили організацію та методи викладання. А колектив музею готує нові програми, удосконалює способи викладу матеріалу, вишукує ресурси для подальшого розвитку.