Музей запрошує у гості всіх любителів техніки!

blog

Software & Computer Museum вітає любителів раритетної електроніки та запрошує всіх до нашої унікальної експозиції!

 

Ми вважаємо, що допитливість — це ключ до створення нових технологій. Тож запрошуємо відвідати харківський музей комп’ютерної техніки! Хочеш на власні очі побачити обладнання, за допомогою якого створювали магістра Йоду із «Зоряних війн?» Мрієш дізнатися, яким був перший iPhone? Завітай до Software & Computer Museum! Понад 300 унікальних девайсів з минулого чекають на тебе.

 

До того ж нещодавно харківський музей комп’ютерів вийшов на міжнародний рівень — відтепер ми проводимо екскурсії англійською мовою. Тож запрошуємо іноземних гостей Харкова та Києва відвідати нашу експозицію.

 

Якщо серед твоїх знайомих та родичів є харків’яни або кияни, які досі не знають, як користуватися комп’ютером, приводь їх на курси комп’ютерної грамоти до Software and Computer Museum! Наш курс дає базові навички, які знадобляться у повсякденному житті та роботі. 4-місячні безкоштовні курси IT «Профорієнтація — лідогенерація» допоможуть знайти роботу у сферах маркетингу та інформаційних технологій. Також ми відкрили новий напрям проекту — комп’ютерна освіта для людей старшого віку.

 

Software and Computer Museum офіційно присутній у Харкові - Google Maps та у Києві - Google Maps! Якщо ти вже був нашим гостем, запрошуємо оцінити роботу музею та залишити відгук на мапі, щоб люди з усього світу дізналися про твої враження! Тільки плануєш завітати до нас? Тоді радимо ознайомитися з відгуками інших відвідувачів.

 

Також ми надаємо можливість побути екскурсоводом у нашому музеї. Якщо бажаєш спробувати себе у цій ролі, телефонуй за номерами: +38 (067) 539-40-25 (Харків) або +38 (067) 539-40-50 (Київ).

 

Адреса музею:

1) Україна, м. Харків, проспект Науки, 27б, БЦ «Капіталіст».

2) Україна, м. Київ, вулиця Саксаганського, 40/85, БЦ «ДНК».

Для реєстрації на екскурсію завітай на сайт музею.