Ми зобов'язані вивчати минуле, щоб розуміти сучасне і створювати майбутнє.

blog

🌟Топ справою є підтримка та розвиток країни. Ми зобов'язані вивчати минуле, щоб розуміти сучасне і створювати майбутнє. Тож ділимося особливим місцем для цікавого проведення часу – форумом української спільноти комп'ютерної історії: forum.it-museum.com.

👥 Наші колеги разом з іншими комп’ютерними ентузіастами по всій Україні, докладають зусиль задля розвитку цієї платформи та були б дуже раді новим учасникам. На нашу думку, це дуже важлива справа, яка підтримує рух любителів історії техніки в Україні та дає можливість знайти однодумців із різних міст та областей.

🌐 Інтернет-ресурси такого типу дозволяють збирати та обмінюватись інформацією стосовно тем пов’язаних з нашим рухом. Головна мета — зберегти історичну спадщину та збагатити знання про розвиток комп’ютерної техніки. Крім того, такі сайти можуть стати платформою для спілкування між ентузіастами, а це призводить до обміну досвідом та знаннями.

📚 Хоча платформа була створена нещодавно, вже є великий перелік цікавих тем. Наприклад, є обговорення українських та іноземних музеїв і колекцій за напрямком. Також розглядаються звичні для нашої аудиторії теми про ретро-комп'ютери та програмне забезпечення. Є розділи про консолі та ігрову індустрію, база корисних файлів і документів, а також дошка оголошень для пошуку експонатів.

🤝 Ми будемо раді вас бачити на нашому форумі.

Статья