Лекція з інформаційної безпеки для студентів

blog

Презентації та виступи проходять не тільки в SOFTWARE AND COMPUTER MUSEUM. Тепер вже і нас запрошують з освітніми лекціями.
Нещодавно проводили заняття на тему "Інформаційна безпека" для студентів Харківського навчально-наукового інституту Державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи».
Дякуємо завідувачу кафедри Інформаційних технологій Гадецькій Світлані Вікторівні та викладачу кафедри Інформаційних технологій Єрмаковій Наталії Анатоліївні за надану можливість поспілкуватися зі студентами різних спеціальностей і курсів.
Ми ж представники нестандартного підходу в освіті, тому теоретична лекція періодично перетворювалася в жваву дискусію і діалог. Хлопці активно брали участь в обговоренні проблем безпеки в соціальних мережах, збереження персональних даних. Розібрали реальні кейси випадків phishing'а, vishing'а та skimming'а.
І найважливіше, у студентів виник непідробний інтерес до Музею! Тепер розраховуємо побачити хлопців на екскурсіях та інших івентах SOFTWARE AND COMPUTER MUSEUM не тільки як відвідувачів, але і як волонтерів, які активно беруть участь в нашій діяльності!