Дізнайся історію комп’ютерних технологій разом з Software and Computer Museum

blog

Чи не найважливіше в житті кожної людини  знання, особливо, знання історії. Software & Computer Museum охоче розповість тобі історію того, з чим ми маємо справу кожен день  історію комп’ютерних технологій та гаджетів.

Сьогодні важко уявити комфортне життя без планшетів. Та чи знаєш ти, що у 1993 році, ще задовго до появи термінів «КПК» та «планшет», Apple створила «особистий цифровий помічник» на платформі ОС Newton — MessagePad.

Пристрій мав великий монохромний сенсорний дисплей, який вмів розпізнавати рукописне введення. На жаль, ринок не сприйняв цю новинку добре. Ціна MessagePad виявилася зависокою для покупців, а кишені користувачів не змогли вмістити такий девайс — він був завеликий. У 1998 році Стів Джобс наказав припинити подальшу розробку пристрою.

Полюбляєш грати в ігри на телефоні? Тоді тобі буде цікаво дізнатись, що саме Nokia N-Gage вивів геймінг на телефоні на новий рівень! У 2003 році фінська компанія випустила на ринок модель, яка стала симбіозом телефону та ігрової консолі. Кольоровий дисплей та ергономічний корпус для ігор створили справжню революцію та змінили хід розвитку мобільних ігор, залишивши чорно-білу «змійку» у минулому.

Раніше ці та інші експонати можна було побачити лише в Харкові, проте 21 грудня наш музей відкрив двері всім любителям історії техніки й в Києві! Тепер мешканці та гості столиці мають можливість поринути у історію цифрових технологій та побачити перші кроки гаджетів ще до того, як вони укорінилися в нашому житті.

Ми чекаємо тебе в Харкові за адресою проспект Науки, 27б, БЦ «Капіталіст».

Якщо тобі зручніше відвідати музей в Києві, то ти можеш нас знайти за адресою вул. Саксаганського 40/85.

Для запису на екскурсії телефонуй за номером (067) 539-40-25 або реєструйся на сайті музею sncmuseum.org